TODAY
Varsity Cross Country
Sumter, Darlington at Lakewood, 5 p.m.
Crestwood at Lugoff-Elgin, 5 p.m.
Varsity Girls Golf
Sumter at West Florence, 4:30 p.m.
Varsity Girls Tennis
Socastee at Sumter, 5 p.m.
Bishop England at Manning, 5 p.m.
East Clarendon at Mullins, 5 p.m.
Orangeburg Prep at Wilson Hall, 4 p.m.
Florence Christian at Laurence Manning, 4 p.m.
Junior Varsity Tennis
Pee Dee at Wilson Hall, 4 p.m.
Robert E. Lee at Thomas Sumter, 4 p.m.
Varsity Volleyball
Lugoff-Elgin at Crestwood, 6 p.m.
North Central at Lee Central, 6 p.m.
Hemingway at East Clarendon, 5:30 p.m.
Scott’s Branch at Branchville, 6 p.m.
Varsity and JV Volleyball
Sumter at Socastee, 5:30 p.m.
Lakewood at Darlington, 5:30 p.m.
Wilson Hall at Orangeburg Prep, 4 p.m.
Laurence Manning at Florence Christian, 4 p.m.
B Team Volleyball
Timmerman at Robert E. Lee, 5:30 p.m.
WEDNESDAY
Varsity Cross Country
Manning, Scott’s Branch, Laurence Manning, Thomas Sumter at Wilson Hall, 5 p.m.
Middle School Football
Alice Drive at Furman, 5 p.m.
Chestnut Oaks at Bates, 5 p.m.
Manning at Ebenezer, 5 p.m.
Mayewood at Hillcrest, 5 p.m.
East Clarendon at Timmonsville, 5:30 p.m.
Scott’s Branch at Spaulding, 6 p.m.
Varsity and JV Volleyball
Robert E. Lee at Thomas Sumter, 4 p.m.
THURSDAY
Varsity Cross Country
East Clarendon at Green Sea-Floyds, 5:30 p.m.
Junior Varsity Football
Sumter at South Florence, 7:30 p.m.
Crestwood at Darlington, 6 p.m.
Lakewood at Lugoff-Elgin, 6:30 p.m.
North Central at Lee Central, 6 p.m.
East Clarendon at Hemingway, 6 p.m.
Orangeburg Prep at Wilson Hall, 7 p.m.
Laurence Manning at Porter-Gaud, 7 p.m.
B Team Football
Orangeburg Prep at Wilson Hall, 5 p.m.
Laurence Manning at Porter-Gaud, 5 p.m.
Middle School Football
Florence Christian at Thomas Sumter, 6 p.m.
Calhoun Academy at Robert E. Lee, 6 p.m.
Andrew Jackson Academy at Clarendon Hall, 6:30 p.m.
Varsity Girls Golf
Wilson Hall at Hilton Head Christian, 4 p.m.
Varsity Girls Tennis
Carolina Forest at Sumter, 5 p.m.
Manning at Berkeley, 4:30 p.m.
Marion at East Clarendon, 5 p.m.
Wilson Hall at Florence Christian, 4 p.m.
Orangeburg Prep at Laurence Manning, 4 p.m.
Varsity Volleyball
Crestwood at Hartsville, 6 p.m.
Lee Central at Central, 6 p.m.
Varsity and JV Volleyball
Carolina Forest at Sumter, 5:30 p.m.
Lugoff-Elgin at Lakewood, 5:30 p.m.
Hannah-Pamplico at East Clarendon, 4:30 p.m.
Florence Christian at Wilson Hall, 4 p.m.
Orangeburg Prep at Laurence Manning, 4 p.m.
Andrew Jackson Academy at Clarendon Hall, 4 p.m.
Middle School Volleyball
Bates at Hillcrest, 5 p.m.
Ebenezer at Chestnut Oaks, 5 p.m.
Furman at Mayewood, 5 p.m.
FRIDAY
Varsity Football
South Florence at Sumter, 7:30 p.m.
Darlington at Crestwood, 7:30 p.m.
Lugoff-Elgin at Lakewood, 7:30 p.m.
Hanahan at Manning, 7:30 p.m.
Lee Central at North Central, 7:30 p.m.
Hemingway at East Clarendon, 7:30 p.m.
Branchville at Scott’s Branch, 7:30 p.m.
Wilson Hall at Heathwood Hall, 7:30 p.m.
Ben Lippen at Laurence Manning, 7:30 p.m.
Thomas Sumter at Florence Christian, 7:30 p.m.
Robert E. Lee at Spartanburg Christian, 7:30 p.m.
Wardlaw at Clarendon Hall, 7:30 p.m.
Varsity Boys Soccer
Ridge Christian Academy at Sumter Christan, 4:30 p.m.
Varsity Volleyball
Sumter Christian at North Walterboro Christian, 5 p.m.
SATURDAY
Varsity Cross Country
Scott’s Branch in Wilson High Invitational, 10 a.m.
Varsity Swimming
Sumter in Region VI-5A Meet, TBA
Thomas Sumter, St. Francis Xavier at Wilson Hall, 9 a.m.
Varsity Volleyball
Wilson Hall, Thomas Sumter, Robert E. Lee in Baron Bash Invitational, TBA
Middle School Volleyball
Alice Drive at Bates, 10 a.m.
Hillcrest at Chestnut Oaks, 10 a.m.
Mayewood at Ebenezer, 10 a.m.
More Articles to Read